Cinler Hakkında Bilgiler

cin
CİNLER ALEMİ,CİNLER KİMLERE ZARAR VERİRLER ,CİNLER NEDEN BULAŞIR, CİNLERDEN VE BÜYÜDEN KORUNMA YOLLARI,CİN DAVETİ

CİN NEDİR?
Cinler dumansız ateşten yani gözle görülemeyen bi tür ışın bir enerji olarak yaratılmışlardır. Akıl ve fikir sahibi oldukları gibi insanlar’a benzer bir hayatta yasamaktadırlar. Onlarında toplulukları idarecileri milletleri, kavimleri vardır. Evlenirler çogalırlar , yaşlanırlar ve ölürler. Ömürleri en az bizim on katımızdır. Ve semalarda sayılarını ve cinslerini bilemiyeceğimiz kadarının yaşamakta olduklarını Kur’ân bildirmektedir. Cenâb-ı Allah’a inananları ve inanmıyanları vardır kafir ve Müslüman cinler. Onlarda bizler gibi Ahiret gününde yargılanacaklar Cennet ve Cehennem onlarada haktır.

51/56 : Ben cinleri ve insanları sadece Bana ibâdet etsinler diye yarattım. Bu ayeti kerimede açık bir şekilde cinlerinde Allah katında mesul oldukları görülmektedir.

55/15 : Cinleri de dumansız ateşten yarattı. “Dumansız ateş” ifadesi bugünün teknolojisi ile ışını, enerjiyi tarif etmektedir. Şu halde cinler; ışın gibi görünmeyen canlı varlıklardır. Işık hızıylada hareket ederler. “Kavurucu ateş” yani zehirli olan radyasyon özellikleri ile de maddeye nüfuz etmektedirler. Cinlerin, ateşe çok dayanıklı ve süratle hareket edebilen bir yapıya sahip olduğu da anlaşılmaktadır. Ayrıca enerjilerini kullanarak deyişik şekillerede girebilme özellikleri vardır . Mesela bir ejdarha gibi yılan şekline girebildikleri gibi güzel bir kadın veya yakışıklı bir erkek yada sevdigimiz veya sevmedigimiz bir hayvan şekline de bürünebilirler. Aynı zamandada hastanın vucuduna girerek girdikleri kişinin vucudunu kendilerine has kullanabilirler taklit yaparakta biz hastayla konuştuguuzu zannederken cinle konuşabiliriz fakat biz bilemeyiz. Bunca deyişken halleri olmasına ragmen Cinlerde tıpkı insanlar gibi, Cenâb-ı Allah’a ibâdet etsinler diye yaratılmış, gözle görülemeyen varlıklar olarak Allah katında bizler gibi hesaba çekileceklerdir.

15/27 : Cinleri de (insandan) daha evvel kavurucu ateşten yarattık. Hz. Adem a.s yer yüzüne inmeden önce bu yaşadıgımız dünyada cinler yaşamaktaydı. Ve Hz Adem A.s ye Cenab’ı Allah secde etmesini istediginde böbürlendiler ve secde etmediler insanlara düşmanlıkları ta o zamandan beri süre gelmektedir.
İnsanların da şeytani ve müslümanı pldugu gibi cinlerinde şeytani ve Müslüman olanları vardır hatta hadis rivayet eden aynı zamanda cinlerin de Peygamberi olan Peygamber Efendimizin önüne diz çöküb Müslüman olan Kuran dinleyenler vardır.

CİNLER KİMLERE ZARAR VERİRLER
1-Büyücü ve onlara gidenlere ; büyücülere gitmek çok tehlikelidir cinler istediklerini arzu ve şartlarını büyücüye yazdırırlar ve sırası gelincede büyü yaptırmaya gelenlere aktarmasını isterler Mesela : Cinlerde gaibi görmedikleri için vede nefsani arzularına insanlardan daha düşkün olduklarından büyücüye gelen kadına erkek cin erkegede kadın cin yardım edecegini vaat eder ve derki kadın veya erkeğin mahrem bölgelerine şunları şunları yaz der büyücüde işlerinin bozulmaması için kabul eder ve yazar yani kadın ve erkeği soyar cinde nefsani arzularını yerine getirmiş olur onu seyreder belli bir süre iyi gibi olur cin yine seyretmek istediğinde hastalndırır büyücüye gelmesini saglar büyücü geleni şartlara uymadıklarından hastalandığını söyler ve gelenleri birde suçlar. Oysa iyi olması imkansızdır cin seyretmek istediğini tedavi etmez tedavi olsa tabiki büyücüye gelmez gelmeyincede cin seyredemez seyretmesi içinde devamlı gelib gitmeler devam eder durur.daha çok misaller verilebilir Belirli şartlarda kuşların kesilmesi belirli yemegin yenmesi veya yenmemesi belirli yerden geçmmesi belli süre karanlık yerde kalması daha neler neler sıralayabiliriz . büyücünün perişanlıgı arttıkca artar. Şeytanın kötülüğüde artar ve arzularıda gerçekleşmiş olur.

2-Düğünlerde ve toplantılarda süslenen zinetlerini takan güzel gigsilrle dolaşan vücut hatlarını sergileyen göz kamaştırır sekilde giyinilmesi Belirli zamanlarda hayvanların kesilmesi ve kanlarının sürülmesi ,mum yakmalar deyisik baharatlarla tütsü yapma def çalma kadınların şeytanı memnun edecek şekilde oynama aşırı eylence ve buna benzer toplantıların durumunda ve bu eylenceler sırasında zavallı kadınların kendisinde bulunan şeyin gittiğini zanneder ama cin budumda onu dahada hatalara yönlendirir. Ve isteklerini artırır bu eylencelerde namazlar lekelenir dinden uzaklaşılır ar kalkar ve çılgınlıklar artar Allah’tan uzaklaşılır Allah’yardımını keser işte o anda cinler yaklaşmış olur. Hazır sahayı boş bulan cinlerse ellerinden gelen zararı verirler. Genelde cinler bu zemini düğünlerde , özel günlerde ,içkili alemlerde kadın erkek karışık oturmalarda aşırı heyecan aşırı korku aşırı sevinç yani insan beyninin düşünceleri kontrol edemediği anlarda yakalarlar.

3-Uydurma zikir ve dualar bazı kimseler vardır ki belli anlaşılmaz kelimelei belli sayılarda karanlık bir yere oturarak söylerler sebebi ise söylediği kelimenin veya duanın bir yardımcı çini oldugunu sanmasındandır ve yanlıştır. Enerji dediğimiz bütün varlıklarda mevcut olan elektirik tüm isimlerdede mevcuttur hele kutsal kelimelerde daha yüksektir insan her kelimeyi söyledikce vucut elektirik emer devam ettikcede elektirigi emdikçe artar cinlerde elektirik yüklü oldugundan söyledikçe elektirigi emdikçe cinlerin elektirik seviyesine geldigimizde onlarla aynı seviyeye gelmiş oluruz ve anında onları görürüz ve şok olarak hastalanırız. İşte felan adam tarikata girdi kafayı bozdu lafını bolca duyarız sebeb se budur.

4-Cinler serseri insanlar gibi zulmetmek ve eylenmek içinde rahatsız ederler. Şöyleki : bazı insanlar birine zulum etmeyi zarar vermeyi onunla eylenmeyi severler onlarda öyle ki boşlugunu buldukları insanlara zarar vermekten hoşlanırlar.

5-Birde aşk yüzünden gelirlerki bir cin erkegi insan kadına veya bir cin kadını insan erkegine aşık olur ve boşlugu yakaladıgı kadın veya erkeğe musallat olurlar.

6-İnsanlar cinleri görmediklerinden farkına varmdan onlara zarar verirler mesela onları çiğner onlara taş atar üzerine idrar yapar kaynar su düker yani bilmeden onlara zarar verir onlarda ceza için ona bulaşırlar ve zarar verirler.

7-Aşırı stres bunalım depresyon korku sevinç anında beynin kontroldan cıktıgı an saldırıya geçerler ki bize ebedi dost olmayan cinler o an bizi yoldan çıkarmaya çalışırlar.

CİNLER NİYE BULAŞIRLAR
C.Allah geceleri cinlere gündüzleri insanlara tahsis etmiştir ne onlar nede biz insanlar tahsis edilen zamana uymamaktayız. Bir müslümanın sabah namazında kalkıb aksam namazında dünyalık işlerini bitirib yatsı namazını kıldıktan sonra dışarı çıkmaması gerekir. Ama gerek hayat şartlarından gerekse keyfiyetten gerekli kurallara uyamamaktayızki; Peygamber efendimiz zamanında uygulanmamış olacakki; kendi başına dolaşmanın sakıncalı oldugunu devamlı büyük alimlerimiz tarafından uyarılmıştır.

Biz insanlar cinlerden çok üstün yaratık olmamıza ragmen kurallara uymayınca bizden gerek zeka gerek akıl olarak daha düşük olan cinler kurallara daha cok uymamaktadırlar. Kitabımızda gerek alimlerimizin onların bizden düşük olduklarını sıkça konusu gelince açıklamaları onları büsbütün rahatsız etmiştir buda onların dogal olarak taşkınlıklarını artırmış aşagılık kompleksine girmelerine sebeb olmuştur. İnsanlardan intikam almak onları rezil etmek gibi intikam duygusuna sürüklemiştir. Ellerinden gelen her türlü maskaralıkları artırmışlardır. Birde kafir olanları vardır ki; bunlarsa dahada taşkınlıklarını artırarak insanlara akla gelmedik işkenceler yaparlar.

Burada anlaşılıyorki onlarla dost olmanın imkansızlığı açıkça görülmektedir onlar bize daima düşmandır

Bazıları benimçinim müslümandır der oysaki çinlerin insanlardan daha az akılı olduğu halde yüzlerce müslümanı yüzlerce müslüman öldürmüyormu namusuna göz koymuyormu malını gasb etmiyormu vede onlardan akılı iken insan yapıyorsa aklı ve fikri bizden daha azolan cinler gerek cinlerden gerek insanlardan neden binlercesini öldürmesin veya rezil edip dinden çıkarıp perişan olmasına sebep olmasın

Burda anlaşılıyorki kesinlikle dost oluna bilmesi imkansızdır. Aşağılık duygusunu tatmin etmek vede insanlardan büyük olduklrını isbat için insanları rezil ederek ve aciz bırakarak gizemlerini koz olarak oynarlar. Bazanda alay etmek için bizlerdeki zayıf insanlarla ugraşırlar. Kendilerini isbatlamak isterler.

Bazanda bizdeki zayıf olan kadınlarımıza onların erkekleri erkeklerimizede kadınları aşık olarak emirleri altına almak isterler. Vede basardıklarını çevremize baktıgımızda görmemiz mümkündür.

Birde bizim cinci dedigimiz büyücüler vardırki; insanları hastalandırarak yani büyü yaparak onları cinlerin emirlerine hazırlayarak itaat ettirirler. Cinlerse kendilerine itaat eden kişiye maskaralıktan maskaralıga sürüklerler. Dini ruhu zayıf olan zatı yine dini ve ruhu zayıf olan kişiler önünde yüceleştirerek onları din adamı yani şifa dagıtan sıfatıyla tanıştırarak önce onlara şirk küfür işleterek vaadlerle kandırarak en büyük günahları işletirler. Sonrada yardım zamanı gelince hem onu hemde onun şirke soktugu kişileri yalnız bırakırlar . şifa dagıtıyor diye tanıdıkları aciz kişi ise cinlerden korktugu için onlara en küçük emirlerine itaatsızlık yapamaz .

Bir başka nedense adem atamız cennetten kovulupta yer yüzüne indiginde dünyaya cinler hakimdi sırf dünya onlara aiddi ve C.Hakkın bütün meleklere ozaman cinlerde melekti ve en büyükler arasındaydı Hz.Adem as. a secde etmesini istedi şeytan denen bu melek secde etmedi evrenin ellerinden alındıgını düşünerek ve küçümseyerek Allaha isyan etmiş oldu bu isyanın sebebi dünyayı paylasamama vede secde etmesinin istenmesiydi Allahu azimüşşan insan oglunun üstünlügünü ve secde edilmesi gerektigini söylediginde oda Allahım bana izin ver kim üstün göstereyim o topraktan yaratıldı onu sana düşman yaparım dedi Allah ta izin verdi şeytan denen cin o gün bu gündür bize düşmandır ve yanıltmak için her an çalışmaktadır asıl sebebte budur kıyamete kadarda insanları kandırmaya küfre sokmaya yalanlarla vaadlerle kandırarak vaad zamanı ise iş işten geçtikten sonra yapayalnız bırakmaya son ana kadar devam edecektir. Yapısındada zaten bu vardır. İyi bilmeliyizki bu cinleri görsekte görmesekte islama ters olan ne yaparsak bilmeliyizki onların parmakları vardır. Bizi yönlendirense cinlerin ta kendileridir islama ters olan her hareketi yapma istegi içimize geldiginde ancak C.Allahın azabını ve gazabını düşünerek sadece onun yardımıyla hayat bukdugumuzu ve tüm engelleri onun izniyle asabilecegimizi düşünmeli ve ondan yardım dilemeliyiz. Ben çok şahit olmuşumdurki kocasıyla mutlu olmadıgını mutlu olması için cinlerin oyuncagı olmuş cinlerden yardım bekleyen onlara giden kadınlar tanıyorum mutlu olması yuvasının düzelmesi şöyle dursun aksine yuvaları param parca olmuştur. Arkasındanda rezilligin kepazeligin dahada arttıgını günahların içine gömüldüklerini gördüm. Yine gördümki C.Allahu Azimüsanın ayeti kerimelerinin dışında yapılan her tedavi yanlıştır Allahagüvenelim onun yarattıgı aciz cincilerden büyücülerden kacınalım çünkü onlar şeytanın oyuncaklarıdırlar. C.Allah böyle kişilerin eline hiçbir müslümanı düşürmesin.

CİNLER İNSANLARI NASIL ETKİLER :
1-Korku ve ürpertinin birbirini takip ettiği görünür

2-Psikolojik ve asabi hastalıklar (delilik, depresyon, sitres, endişe vs.)

3-Organik hastalıklar (Tıbbi sebebi olmayan ve tıbbın tedavi ve teşhis edemediği)

4-Gözüne gerçekte olmayan bazı şeyler görünür.

5-Aralarında yakınlık bulunan (karı koca) kişileri birbirine düşürür.

6. Kadın hastalıkları oluşturur. (kısırlık, kanama, adet düzensizliği)

7. Cinsel rahatsızlıklar oluşur. ( bağlama, erken boşalma)

8. Eğlenmek ve vakit geçirmek için herşeye zarar verir.( yangın vs )
İNSANLARLA İLİŞKİLERİ
Cinleri insanlara beraber yaşamaları içli dışlı olmaları görünmeleri hatta izinsiz yaklaşmaları kati bir şekilde yasaktır. Ancak bazı özel durumlarda ve hastalık hallerinde insanlar tarafından görülür, onlarla konuşulur. Onlarla sohbet edilebilir yahut onlardan geçmişe ait bilgiler alınabilir. Ancak Geleceğe ait herhangi bir bilgi veremezler ki gelecekten haber verdiğini idda eden cinler hem yalancı hemde sahtekar ve kafir dir. Cinler insanlarla bağlantıya geçebildikleri gibi insanlarda cinlerle bağlantıya geçebilirler.hatta insanlarla evlenebilir bir cin kızıyla insan erkegi evlendigi gibi cin erkegi ile insan kadınıda evlenir. Eyer insan cinin emrine girmişşe cin insanların beyinlerine sinyal dalgalarına benzeyen dalgalar göndererek insanların acı çekmesine veya zevk almasına hatta insanları her şekilde düşünceye yönlendirirler. Ama insanlar onları emir altına alırlarsa Bunun için se özel yöntemler dualar ve riyazat şekillri vardır hatta onlardan bazılarını özel eyitimden geçerek emraltınıza alarak onları tutabilir ve dilediginiz işte ve şekilde kullana bilirsiniz ama Tavsiye edilen bir yöntem deyildir çünkü onlar normalde 400 veya 900 sene kadar yaşarlar çok daha uzun yaşıyanları bile mevcuttur. . O sebeple muhtemelen sizin ölüm anınızda o yaşıyor olacaktır. Hatta sizin zayıf ve onlara zarar veremiyecek hale düştüğünüz anı takib edior olacaktır ve eline ilk geçirdigi fırsattada zarar vermek istiyecektir Ancak onunla karşılıklı menfaatle onu kullanabilirsiniz.
CİNLERLE EVLENMEK
Cinlerde insanlar gibi doğar, büyür ve ölür. Allah’ın huzurunda da bizler gibi mesuldur hesap verirler yani mükelleftirler.

İnsanlar topraktan cinlerse dumansız ateşten yaratılmışlardır. insanlar madde olarak et kemik ve sudan mütevellit ken onlar bedensiz ve şekilden şekle girebilen yaratıklardır. Şekilden şekle girdikleri halde madde değildirler.

Biz insanları tüm yaratıklar görürken bizler melek, şeytan ve cin gibi yaratıkları istisnalar hariç göremeyiz. Ama onlar bizi her an görebilir ve izleyebilirler. Şekilden şekle istedikleri doğrultuda girebildikleri için olağanüstü güzellikte ve çirkinlikte görünebilirler.

Durum böyle olunca biz insanlardan kadın veya erkeklerimize aşık olup büyük bir hayranlık duyabildikleri gibi bizden birilerini de kendilerine hayran bırakabilirler. Onları gördüğümüzde bizim arzuladığımız gibi çok güzel göründükleri arzulamadığımız şekilde görünebilirler. İstenmediği zamanda da kaybolabilirler. Zevk, eğlence ve başkalarıyla yani özellikle insanlarla alay etmeyi severler. Zeka düzeyleri Kuran’ı Kerim’de de açıklandığı gibi bizden düşüktür. Ömürleri en az bizden on kat daha fazla süratları yani hızları ise ışık hızından daha fazla diledikleri yere hızla gidip gelebilirler. Sıkı disipline gelemedikleri gibi kontrolun hep kendilerinde olmasını isterler. Biz insanlar yemek yerken onlar kokuyla beslenirler. Kıskanç değildirler, menfaatleri için çok şey feda edebilirler. Gününü gün eden, eğlenceyi çok seven, akraba ve dost bağına fazla önem vermeyen yaratıklardır. İnsanlarda sorumsuzlar olduğu gibi onlarda da sorumsuzlar bol olmasına rağmen nadir de olsa hadis rivayet eden alimlere rastlamak mümkündür.

İnsanlarla ilişkilerinde ise genelde emir alma yerine emir vermeyi severler. Onun için de onlarla evlenmeyi İslam büyüklerimiz hatta Hz. Peygamber Efendimiz pek uygun görmemişlerdir. Bizde bu düsturdan yola çıkarak cinlerle evlenmenin sakıncalı olduğunu kabul etmeliyiz.

Bir cin erkeğinin insan kadınıyla evlendiğini düşündüğümüzde düşünün ki evlilik olayı gerçekleşti. Eve yiyecek, içecek, giyecek vs. gelecek. Nasıl olacakta bu ihtiyaçları karşılayacak. Bir de asıl mesele ki çocuk olacak. İnsan kadını onu kendine göre emdirecek büyütecek ama kimse görmeyecek ve cinlerle görüşmesi için belli bir elektrik yüklenecek beyin ve vücut normal çalışmayacak yani insanlar onun deli olduğunu sanacak. Aynı şekilde bir insanın cin kadınıyla evlendiğinde ise onun da çocukları olacak. O da aynı elektriği aldığından dolayı vücudu yavaş çalışacak ve hiçbir zaman güçlü olamayacak çünkü cin onu hep beraberliği sağlamak için yüksek bir elektrikte tutacak. Cinlerde eğlence ve cinselliğin ön planda olması sık sık cinsel beraberliğe itecek ve insanlardan uzaklaşmasını sağlayacak, yalnızlığı seçecek ve olmadık yerlerde cinsel beraberliğe girişecek. Yemeğe içmeye ihtiyaç duymayan cin kadını her zaman beraber olmak için erkeği işten ve insanlardan uzaklaştıracak. Kızdığı zaman tehditlerinde şeklini değiştirerek erkeğini korkutacak kızınca daha da şiddeti artırarak tüm azabını gösterecek. Sıkılıp, usandığında ise erkeğinin gözünden kayboluverecek. Zaten onun emirlerini yerine getirmek zorunda kalan insan istediği an onu kontrol edemeyecek. Cin kadını ise onun üzerinde istediği eylemi yaparak evliliği rezaletten rezalete sürükleyecek.

Her ne kadar gizemli ve güzel görünse de sonu çok geçmeden hüsranla bitecek.

Bazı şartlarda belli aşamalardan sonra onları kontrol edecek kapasiteye gelen bir erkek eğer onları eli altında kontrol edecek gücü kendinde bulur, kaçmasını engeller, yerine göre ceza verebilecek ölçüde olursa o zaman belli ölçülerde başarılabilir. Hatta onları kontrol edebilirse onlarla evlendiği gibi onları çalıştırabilir, haber almada beyin okumada ve tedavide kullandığı gibi değişik maksatlarda da kullanabilir. Ama bu demek değildir ki ben cinlerle evliyim onlar benim emrim altında onlara istediğimi yaptırırım. Bu sözlerin tamamına yakını safsata aslında o kişi onların emrindedir ve sonu hüsrandır.

Onları kontrol altına almak, onları yönetmek ya Allah vergisidir, ya icazet alarak, ya da büyük ve uzun bir eğitim sonucu elde edilir.

Benim cinim var diyenlere baktığımızda onların çoğunda ne Allah vergisi, ne icazet aldığı, ne de ders aldığı görülmemektedir. Biz hastalara şifa dağıtırız derken aslında kendileri hastadırlar ve kendilerinin tedaviye ihtiyaçları vardır.

Bazıları ise benim hadimim var derler. Hadim yardım edendir yani hademedir. Okulun hademesi gibi. Cahil oldukları için hem hadim derler hem de onları çağırırken onları yücelterek hocam, muhterem, üstat gibi vasıflarla çağırırlar. Düşünün ki bir okulun hademesine okulun müdürü yücelterek hocam, muhterem veya üstat derse müdürün emrindeki hademe onu ne kadar dinler. Aynı şekilde cin de kendini yüceltenin davetinde onu dinlemeyecek ve yalan yanlış bilgilerle yönlendirecektir. Tedavi yerine aksine rahatsızlık artacaktır. Bundan dolayıdır ki bu tür insanların cinlerle evlenmeleri de sonuçta tehlikelidir. Başarılı olunması mümkün değildir

DAVET ( RİYAZAT OLAYI )
Riyazat denilen bir olay vardır cin davetlerinde ve onlarla irtibat kurmada kullanılan bir sistemdir. Onun içinde cincilerin basarmak isteyibde basaramadıkları ve adındanda çokca bahsettikleri bir mevzudur. Riyazat bitür perhiz yani enerjiyi belli yönlerde geliştirme veya onların boyutuna girmede gerekli enirjiyi temin etme olarakta anlatılabilir. Maksat cine hakim olma üzerinde söz hakkına sahib olma gib. Hadim sahibi olma Fiilleri gerçeklestirmek için yapılır. Başarı oranı ise milyonda birdir gerek magazin gerekse basında cincilere hadi bana senin cinin bi şey yapsın denildiginde cinci veya medyum denen kişilerin hiçbir şey yapamadıklarının sebebi de zaten riyazatı yapmadıkları ve cinlere hüküm edemediklerinden hiçbir şey yaptıramıyorlar. Aynı kişiler hükmedemeyincede kısmet açmak ara bulmak gibi işlemleride yapamıyacakları açıktır. Öyle bir güçleri olsa zaten basında yayında reklam olsun diye defalarca yaparlardı. Yukardada söyledigimiz gibi bu işlemi sayılı kişiler basarabilir. Basarısızlıgın ve çogunun ya kafayı bozdugu yada yaram bıraktıgının sebebi ise vucutlarının o enerjiyi tasıyamaması yada cinleri gördüklerinde onların baskılarına dayanamıyarak bırakmasıdır.

Cinler insanlara yardımcı olmak için geldikleri gibi kötülük yapmak içinde gelirler ve kendi yasalarına göre belli bir yere kadar yardım eder fazlasını yapmak isterse yasaları müsaade etmedigi için aralarında suçlu olarak cezalandırılırlar yani ben cinlerime her şeyi yaptırırım diyende yalan söylemiş olur. Onlarında kendi yasalarına göre yasaklar var. Kötülük yapanlarsa biz insanlardaki gibi yasaları çigneyen ve basına geleceklere razı olan insanlar gibidir.

Enerji ve görme olayı mevzuunda uzun uzun anlatmıştık sıkıntı,heyecan,aşırı sevinç,şok hali,sitres,perhiz ve Allah’ın kutsal kelamını tekrarda vucut asırı elektirik emer cinler bizden gerek enerji gerekse boyut olarak farklıdırlar biz enerjiyi yükselttikçe onların boyutuna yaklaşırız ve tam onların enerjisine ulasıncada boyutlarına girerek onları bizde görmeye başlarız. Riyazatta davette yapılmış olur. İşin aslıda budur.

Cincilerin yaptıkları riyazata gelince Allah’ın kutsal kelimeleri secilir mesela o enerjiye ulaştırılacak kutsal kelimeler secilir. Denilirki su ismi günde besbin kere yatsı ile sabah namazı arası canlı ve canlıdan cıkan gıdalar yemeden ve oruçlu olarak felan gün kadar devam et maksat gece olusu iyice konsantire olub enerjiyi toblamak perhizse enerjiyi artırmak ve nefsi şehevi yola yönlendirmeyi engelleyerek enerjiyi harcamamak içindir. Bu işlem yapıldıgında cinleri görmüş oluruz ama görüncede ama ne olur ne yaparız onu bilemeyiz. Bilinen bir gerçek alışılmadık ani bir ortama giren kişilerin çogunun kafayı bozdugudur. Yani ruh hastası olduklarını çok iyi biliyoruz. Onun içinde hiç kimseye tavsiye etmedigimiz gibi anlatma geregi duymamızın sebebi de başarılmıyacagını anlatmak içindir. Teşvik için deyildir kendine güvenen varsa hodri meydan kalan ömrünü cinlerin ve insanların maskarası olarak geçirmek istiyorsa denesinler. Basarsalardı bu kadar medyum geçinen sahtekarlar var onlar başarırdı ve bir hareket gösterirlerdi. Allah rızası için bu işlerden uzak duralım tavsiye etmiyoruz . buyurun aşamalarda neler oluyor okuyalım.

İlk sart canlı ve canlıdan çıkan tüm gıdalar yenmiyecek sofradan tok kalkılmıyacak gündüzleri oruç tutulacak yani önce gücümüzü kuvvetimizi yok ederek vucut dıştan elektirik emecek sitres üzüntü hakimiyeti üstümüzde olacak yemeyecek oldugumuz gıdaları sayacak olursak et,süt,yogurt,yumurta, peynır vs. yani proteyini yüksek ve şehveti artıran tüm yiyecekler. Hint fakirlerinin yaptıgı gibi. Zeytin,arpa ekmegi ,hurma gibi yiyeceklerle kendimize bi tür ceza vererek zorla sitres ve sıkıntıya girecegiz. Yukardada bahsettigimiz gibi sıkıntı sitres heyecan aşırı elektirik toplar demiştik. Zorla o hale gelerek elektirik deposuna dönüsecegiz, ve onların boyutuna girerek onları görecegiz.

Örnekliyecek olursak öyle birsıkıntıya girecegiz ki belli bir zaman içinde yani yatsı ile sabah namazı arasında cinsuresini üç günde bin kez birinci gün üçyüz otuz üç ikinci gün üçyüz otuz üç üçüncü gün üç yüzotuz dört okuyarak bin olacak zaman dar nefes alacak zaman olmuyacak tamamlıyamama endişesi zaten bunalıma sokacak uyku yok akşama kadarda oruç tutulacak o kadar yorgun ve bitkin hale geleceksinki bunalıma gireceksin birde tek başına bir odada olacaksın ışıksa sadece mum. Yani öyle sersemliyeceksinki daha cinleri görmeden halis,lasyonlar görmeye başlıyacaksın. Cinler aylarca ugrasarak bir hastaya zorla görünüb hastalandırdıklarını sen kendine iki gün gibi bir zamanda o duruma sokacaksın ve onları göreceksin. Onlar görmeye başladıgında ise senin sersemledigini gören cinler patron edasıyla seni imtihan etmeye baslıyacaklar. Oysa hani sen emir altına alacaktın onlar seni imtihan ediyorlar.

1-Önce korku ve cesaretini ölçerler. Dar zamanda sayıyı tamamlamaya calışırken bir bakıyorsun odanın içinde aslanlar dolaşıyor üzerine geliyorlar tam sana dokunacakken kayboluyor bir bakıyorsun kos koca bir ejderha gibi yılan geliyor yani nekadar kemirici ve yırtıcı mahluk var yalnız oldugun odada hepsi üzerine geliyor. Ve sen okumaya devam ediyorsun birde bakıyorsun annen baban veya en çok sevdigin çoculların odada ve gözünün önünde onlara işkenceler yapıyorlar ve sen umursamadan devam ediyorsun ve konuşmuyorsun zaten konuştugun an riyazat bitiyor. Ve sabaha kadar devam ediyor.

Tabiî ki birinci günü basarıyla atlatabilirsen ikinci gün yine yılanlar,vahşi hayvanlar ve yakınlarının işkencesi devam ediyor dayanıyor konuşmuyor ve okumaya devam ediyorsun. Korku ve cesaret sınavını vermiş oluyorsun.

2-hırsını veazmini ölçerler: seni imtihan eden cin seninle pazarlık yapmak istiyor teneke teneke altın zümrüt getiriyor benimle konuş anlaşalım bunlar senin diyor konuşunca riyazatın bozulacagını bildigin için kabul etmiyor ve okumaya devam ediyorsun yine aynı işkenceler başlıyor. Yine bu ortamda sabahlıyorsun üçüncü günde ise

3- şehevi duygularını ölçüyorlar : güzel güzel ve açık saçık kadınlar gelerek beraber olmak istediklerini ve emir altına girmek istediklerini söyleyiyorlar kabul ettigin zaman zaten bitiyor devam ediyorsun. Artık nefis imtihanınıda vermiş oluyorsun . inatla devam edebilirsen. Seninle muhatab olan cin Kendisi sınavı kaybetmiş oluyor. Ve onu gözlerinin önünde cezalandırıyorlar. Ona okadar vahşice bir ceza veriyorlarki onu seyrederken bile acı çekiyorsun. Artık son gün cesaretini,hırsını ve şehvetini ölçüyorlar tüm işkenceleri ,mücevherleri ve kadınları teklif ediyorlar ve caydırmaya çalışıyorlar tabiî ki üçüncü geceye basarıyla gelebilirsen. Vede okumayı tamamlıyabilirsen.

Zaten bu kadar cesaretli bir insan insanlar arasındada basarılı olur.niye gerekki cinler içinde basarılı olma istegi. Zaten bu kadar olaydan sonra kafayı bozmama ihtimali yok denecek kadar azdır. Bozmasa bile ne kendini nede cinleri kontural altına alacak hali kalmamıştır. Sözde cinler padişahı gelecek onunla anlaşacak ve onun emraltına girecek .

Daha evvelde söyledigimiz gibi bu kadar sersemledikten sonra nasıl olacakta onları yönetecek milyonda bir kişinin basarabilecegi bu şek,lde basarı çok nadir gerçekleşir. Hangi medyum hangi cinci bu işlemi yapmışta onlara hükmediyor ve istediklerini cinlere yaptırttırıyor varmı bi tane türkiyede ispatlasın yalanlarla basın önünde insanların gözünün içine bakarak yalan söylemesinler.Oysa dini bütün kişi ise böyle bir eyleme gerek görmez. Çünkü Çinler ondan zaten korkar ve zarar veremezler yani dini bütün kişide böyle bir işe kalkışmaz kalkışan kişilerse dini bütün olmayan kulaktan dolma kültürle Müslüman olan kişiler olacaktırki onlarında yarıdan fazlası deyil tamamı başaramadıgı gibi zararlı çıkan onların emir altına girende kendileri olacaktır. Yada kafayı bozacaktır. Bırakın onları emir altına almayıda kendi kendisini onların istedikleri kıvama getirerek yenmeye hazır bir lokma gibi onlara sunacaklardır ve bugun medyumum veya cinciyim diyenlerin çogu denemiş olanlar böyledir. Dolayısıyla o cinleri deyil cinler onu yöneterek iştahlı ve meraklı bir av yakalamış olacaklardır. Ona tavizler vererek isteklerini yerine getiriyormuş gibi görünerek onu bir taraftan insanların gözünde yücelterek şifa dagıtan biriymiş gibide göstererek daha nice Müslüman kardeşlerimizin hastalanmasına ve cinlerin oyuncaklarının çogalmasına adeta katkıda bulunarak din kardeşlerimizi şirkten şirke sürükleyerek dinden imandan çikararak onların maskaralık yapmaları için oyuncaklarını çogaltmış olacaktır. Cinler bir kişiyi hastalandırmak için aylarca ugraşırken kendini çok bilmiş zanneden kişi iki gün içinde kendini zorla hastalandırarak yakalanmış bir av gibi kendini onlara teslim etmiş olur.

Hiçbir Müslüman hiçbir sart altında bu yolu denemez. Girersede iyibir Müslüman olamamanın cezasını çekmiş olur.

Bu şekilde başarı olamazmı sorusu çıkarsa karşımıza tabiî ki olur onlar gerçekten emir altına alınabilir ve hayırlı işlerde kullanılabilir. Güçlerinden ve haber almada kullanılabilir. Tabiî ki ya Hz. Sülayman olmak gerek yada ehillerden ders almak ve onların konturollerinde çalışmak gerekir. Yani evliyalardan iyi alimlerden ders almalı. Ama o alimlerde basıt yaratık olan cinlerle ugraşma yerine kendilerini Allah’a adamış onun ilmini yaymaya çalısan kişilerdir. Ne yapsın onlar cinleri

İllaki ben cinleri davet edecegim ve emir altına alacagım deniyorsa önce en iyi Müslüman olmalıyız ki bırakın cinleri bırakın insanları vahşi hayvanlar bile bizim emir altımıza girerler. En dogrusu en iyi Müslüman olmaktır
CİNLERDEN ve “BÜYÜ”DEN KORUNMA YOLLARI

Bizim tesbitlerimize göre Kur’ân’da iki tür, korunma sağlayan âyetler vardır… Birincisi pasif korunma âyetleridir ki bunlar “Ayetelkürsi”, “kuleuzüler” ve Hasbiyallahu veni’mel vekil ve huve rabbularşıl azim” duasıdır… Bunların 41 veya 100’er defa okunmasıyla kişinin çevresinde cinlerden ve kem nazarlardan (negatif beyin dalgalarından) gelecek olan etkilere karşı bir koruyucu kalkan oluşur…

Ancak bir de CİNLERE karşı aktif savunma sağlayan duâ da vardır ki o da şudur:

KORUNMA DUÂSI:

RABBİ İNNİ MESSENİYEŞŞEYTANU BİNUSBİN VE AZAB; RABBİ EUZU BİKE MİN HEMEZATİŞŞEYATİYNİ VE EUZU BİKE RABBİ EN YAHDURUN. VE HİFZAN MİN KÜLLİ ŞEYTANİN MARİD. (Sad: 41 / Mü’minuna: 97-98 Saffat: 7)

Bu duâ kişinin beyninde cinleri son derece sıkan ve hatta yakan dalgalar yayınlanmasına vesile olur… Böylece de o kişiye musallat olan CİNLER o kişiden uzaklaşmak zorunda kalırlar…

İçlerinde sebepsiz sıkıntı duyanlar; “BÜYÜ” yapıldığından şüphelenenler, cinni yoldan başkalarının kendisini etkilediğini düşünenler bu duâya olayın şiddetine göre sabahları ve geceleri 41 ile 150’şer defa arasında bir sayıyla okumaya devam ederlerse büyük fayda görürler… Çünkü bilebildiğimiz kadarıyla CİNLERE KARŞI TEK SİLAH bu duânın yaymış olduğu beyin dalgalarıdır…

Şayet CİNLİ olduğundan şüphelendiğiniz bir kişi yanında veya birkaç arkadaşınızla bu duâyı içinizdn bir süre okursanız, sonuçlarını görürsünüz…

Bu konuda sıkıntıda olan kişinin yanında birkaç kişi toplanıp da her biri 300’er defa bu duâyı okursa ve arka arkaya üç gün devam edilirse büyük fayda elde edilir…

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: -2 (from 2 votes)
Facebook İnternet Sayfamızı Beğenip Yorum Yapmayı İhmal Etmeyiniz.

You might also like

Hayvanlar İnsanlara Zarar Verirmi ?
Hayvanlar insanlara zarar verirmi ? Veya Hayvanlar insanlara nasıl zarar verir ? Son olarak Hayvanların...
Cin ve Periler Nedir
Cinler Alemi, Görüntüleri, Musallat Olması, Özellikleri, Cinlerden Korunma, Cinler Videoları...
Karabasan Neden Gelir
Karabasan Nedir, Karabasan İnsanlara Nasıl Görünür, Karabasan İnsanlara Neden Görünür, Karabasan...
Mideye Zararlı Gıdaların Tam Listesi
Evet arkadaşlar sizler için mideye neler zararlıdır hepsinin tam olarak listesini vereceğim. Beslenme...

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Duyuru:
*Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır. Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
*Sitemizde Bulunan Videolar Yahoo, Google, İzlesene, Youtube Gibi Siteler Üzerinden Oynatılmaktadır.
*Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır. Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz.
*Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır.

Yorumlar (15)

 

 1. sıla diyor ki:

  ben cinleri cok merak ediyorum sürekli onlarla ilgileniyorum akşam oluncada çok korkuyorum sanki karşımdalar gibi hep onları hayal ediyorum neyapmalıyım.

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. sıla diyor ki:

  ben cinleri çok merak ediyorum sürekli onlar ilgileniyorum akşam oluncada çok korkuyorum sanki karşımdalar gibi hep onları hayal ediyorum ne yapmalıyım.

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Uğuray diyor ki:

  bende cinlerle çok ilgileniyorum hatta şuan saat gecenin 3ü ama cinlerden korkma eğer hayal ediyosan nerde bulunuyosan oturur pozisyona geç ve etrafına kızmış gibi bak ardından “eğer gitmezsen allahın laneti üzerine olsun” de bak bi daha eliyomu.. ama unutma gözlerin kızmış gibi sanki onu öldürecekmiş gibi bakmalı.. denenmiş bişeydir.. hayırlı geceler.

  saygılarımla..

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. Mustafa diyor ki:

  Bak sıla madem korkuyosun bu işlerle uraşma onların simalarınıda boşver çirkin iğrenç yaratıklar. Bu arada kendi çapımda yaptığım deneylerimde madem ki bilinçaltımız bizi etkiliyor örneğin cinleri düşünp hakkında muhabbet ettiğimizde korkuyrsak demekki bilinçaltımıza iyi olaylar düşşünceler nakledersek mutlu oluruz aynı şekilde cinlerden bahsedersek zihnimizde bize oyun oynar bilinçaltımız etkilenir buda bizde korku sıkıntı gibi kötü duygulara neden olur bunuda stres bunalım takip edebilir. ama mutluluk ise hayatımızda başarı sağlar ve sosyalleşmemizi sağlar

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Emir diyor ki:

  Cinlerin kafirlerine şeytan denir, Fakat cinlerin müslümanlarıda vardır cin dediğimizde aklımıza neden hep kötü şeyler geliyor? Bilinçaltınızı bu şekilde zedelemeyin cin dediğinizde Alaadinin sihirli lambası vs. şeyler gelsin zaten normal bir insan cinleri görmesi imkansızdır.

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. RIDVAN KELEŞ diyor ki:

  selamın aleyküm arkadaşlar nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşallah bu mahluklardan kesinlikle korkmayınız onlar bizden korksun savaşı onlar başlatmışsa bizz bitirelimm onlardan neden korkuyosunuzki onlarda bizim gibi öleceklerrr hatta bizz daha üstünüz bizz toprakdan onlar ise ışından yaratılmışş püfff desen uçar giderler :))))))
  ama bize ne şekide görünürlerse görünsünlerr elbett bizde onları öbür dünyada korkutacaz hesabımız görecez şuana kadar bendede böle bişiy olmadı olmıcakda asla ben düşünmem asla onları onlar beni düşünsünler nasıl biri olduğumu tokatımın nasıl sert şekilde olduğunu hayal etsinler bizden uzak olsunlar onların müslümanlarıda bize düşmandır bunlarıda unutmıyalım kesinlikle anladınızmı arkadaşlar istedikleri kadar bizle uğraşsınlar asla vede asla bize yaklaşanazlar bu kuranı kerimde yasaklanmıştır boşverin sallayın gitsin allahımıza dua edelim ona iman edelim yeter bizee şeytanda kendi kuyruğuna basıp dursunn :)))) gecelerin.efendisi2@hotmail.com bana ulaşmak isterseniz buyrun burdan ulaşabilirsiniz hadi allaha emanet olunn

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. ahmet sedat inan diyor ki:

  allahın rahmeti üzerinize olsun
  yazdıklarınızı okudum hazreti ömerin r.a. sözü geldi aklıma (gözümün gördüğü hiç bir şeyden korkmam)
  gözümün görmediğinide önemsemem cinle evli olanıda duydum dost olanıda dünyada insan bittide eş, dost olarak onlarımı buldunuz bizler hayvanları dost edinirizde cinlerle yinede muhatab olmayız maceraya gerek olmadığını söylüyorum sonu hayırlı olmaz benim başımdan geçti ama mesafeyi kendin koyacaksın ALLAH, a emanet olunsevgiler unexcelled@hotmail.com

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. fatih diyor ki:

  ben cinlerle konusuyorum ınanmak zor ama gercekten konusuyorum fal bıle bakıyorum nasıl bulaştı bılmıyorum aynı ınsanlar gıbı

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. ferhat bozkurt diyor ki:

  arkadas oyle dıyorsunda fallda mı konusuyorsun? RABBİ İNNİ MESSENİYEŞŞEYTANU BİNUSBİN VE AZAB; RABBİ EUZU BİKE MİN HEMEZATİŞŞEYATİYNİ VE EUZU BİKE RABBİ EN YAHDURUN. VE HİFZAN MİN KÜLLİ ŞEYTANİN MARİD

  bunu okuyun…

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 10. korkusuz diyor ki:

  cinleri seviyorum ve hiç ama hiç korkmuyorum onlar bana zarar veremezler versem ben onlara zarar veririm ayrıca cinler çirkin yaratıklar diğillerdir çok konuşma mustafa

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 11. isim yok diyor ki:

  fatih atma hem ne konuşuyorsun cinlerle bizede anlat falı herkes bakar döstum

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 12. gizem diyor ki:

  o resimdeki cin mi kanatlarıda var ayrıca çok şeffaf bence o cin diğildir hayalettir herneyse arkadaşlar cinleri bukadar gözunude buyutmeyin onlar size en ufak bir zarar veremezler çok guçlu olun lutfen insanlar yaradılan butun varlıklardan daha ustundur bunu unutmayın ve korkunuzu yenip ustunluğunuze layik olun insanlar kuçuk bir yaratıktan korkuyamaz

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 13. AYSE diyor ki:

  CIN VARDIR BEN ONLARLA KONUSABILIYORUM. MARIFETTE DEGIL AMA GERCEK.INSANLARDAN UZAKLASTIM. HATTA BOSANMAK ZORUNDA KALDIM. 15 YILDIR UGRASIYORUM. ESKISI KADAR BENI RAHATSIZ ETMIYORLAR AMA ÖLÜM. DEPREM. HASTALIK GIBI SEYLERI HEP ÖNCEDEN BANA SÖYLÜYORLAR. MARİFET DEGİL AKSİNE CAN YAKICI BİRSEY. BENCE ONLARI KİMSE MERAK ETMESİN. BEDELİ COK AGIR.

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 14. cevapsız_soru?.....! diyor ki:

  selamın aleyküm …yaradanın en guzel adıyla selam olsun sız ve tum sevdıklerınıze inşALLAH …bu guzel hyrlı ve bereketlı cuma gununde …arkadaslr bu konuyu okudum ve de cok merak edıyodum ama cokta ılgımı cekıyodu…sıze bı arkadas tavsıyesı hiç kımse ugrasmasın bu gıbı olaylarla evet hepsı gercek …sadece kainatın… kainat değince hersey girer bunun ıcıne aklınıza gelen herbişey..yaratıcısı olan o (ALLAH ) sadece ona ınanın ve herseyı hakkıyla veren o sıze ıstersenız bı ola anlatım vede ben gözlerimle gördüm benım bı arkadasım var ben aksarayın bi köyünden vede bır arkadasımla oturup konusurken oda bu ıslerle ugrasıyo bana dedıkı sokak lambasını sondurup gerı yakıcam dedı yemın ederım 10 sny ıcınde sokak lambası söndü geceydı zaten ..bana gösderdıgı lamba sönü , digerleri yanıyo o sondu bıı kac sny sonra gerı yandı vede ben şaşkınlıkla ızledım tam 6 ay pisikolojim bozuldu vede hastane felan dualr ayetler kendımı toparladım sukur …ama sız sız olun bole seyler le ugrasmayın SAYGI VE SELAMLARIMLA ..okuduysanız tşk ederım …

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 15. ALLAHIN RESULÜ diyor ki:

  ayşe sana inanmak çok güç. sana aşık mı yani musalla mı oldu

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: -1 (from 1 vote)

Yorum Gönderim