Rüyada Saat Görmek Ne Demek, Ne Anlama Gelir


Saat Rüya Tabirleri, Rüya tabiri saat, rüyada kol saati,rüyada kol saati görmek, rüyada kol saat görmek, ruyada saat gormek, takmak,hediye almak,bulmak,hediye edilmesi,satın almak,kaybetmek,kırılması,saatin kırılması,nedir,nasıl tabir edilir,ne anlama gelir,ne demektir,rüya yorumu,rüyada çalar saat görmek

Vakitleri gösteren saatin, gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek altın veya gümüş paraya, sözü yerine getirmeye, Saat bazen dakik olmaya, zamanın kıymetini bilmeye, ‘anın vacipleri’ni yerine getirmede hassas davranmaya ya da sözüne güvenilmeyenn kimseye delalet eder.

( Ayrıca Bakınız; Zaman.)Rüyada saat görmek , tatsız haberlere; saati ayarlamak hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir. Rüyada saat görmek, kötü haberler almaya işaret eder.; Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır. Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması bir, aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına yorumlanır. Çevrenizde birtakım düşmanların varolduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir.Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır. Rüyada saat görmek, sikinti ile yorumlanir.
Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada saat görmek, çocuk ve ortaga isarettir. Rüyada görülen saat, sahibi için süs ve güzelliktir.Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 5.7/10 (9 votes cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: -5 (from 7 votes)
Rüyada Saat Görmek Ne Demek, Ne Anlama Gelir, 5.7 out of 10 based on 9 ratings
Facebook İnternet Sayfamızı Beğenip Yorum Yapmayı İhmal Etmeyiniz.

You might also like

2012 Yaz Saati Uygulaması Ne Zaman Başlıyor
2012 Yılı Yaz Saati İleri Alma Günü Ve Tarihi Hakkında Gerekli Bilgiler. 2010 yeni yıl yaz...
2010 Yaz Saati Uygulaması Ne Zaman Olacak ?
2010 Yılı Yaz Saati İleri Alma Günü Ve Tarihi Hakkında Gerekli Bilgiler. 2010 yeni yıl yaz...
2010 Saatler Ne Zaman Geriye Alınıyor Gerekli Bilgi ?
2010 Yeni Yıl Saat Uygulamasında Yaz Saati Uygulamasının Son Bulup Saatler 31 Ekim Pazar Günü 1...
Saatler Neden İleri Veya Geri Alınıyor ?
Yazın Yaz Saati Geriye Alınırken Kışında Saatler İleriye Alınır Nedenleri Ve Amacı Hakkında...

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Duyuru:
*Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır. Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
*Sitemizde Bulunan Videolar Yahoo, Google, İzlesene, Youtube Gibi Siteler Üzerinden Oynatılmaktadır.
*Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır. Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz.
*Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır.

Yorumlar (2)

 

 1. rüyayuscokberbatus diyor ki:

  bir daha rüyamda saat görmicemm,hatta koluma saat tamicaam ve hatta ve hatta kimseye saat felan sormicaam :S

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 2. vahap diyor ki:

  rüyamda bana birisi kol saati hediye etti ne anlama geliyor hediye konusu geçmemiş yazıda..

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: -2 (from 4 votes)

Yorum Gönderim