Rüyada Yangın (Ateş) Görmek ve Söndürmek Ne Demektir


Yangın Rüya Tabirleri,Rüyada Yangın merdiveni,rüyada ateş görmek, rüyada alev görmek, rüyada orman yangını görmek, rüyada duman görmek,rüya tabirleri ateş görmek, ruyada ateş görmek, ruyada yangin gormek, rüyada yangın çıktığını görmek, Rüyada Yangın çıkarmak,yangından kaçmak,yangından kurtulmak,yangından birini kurtarmak,yangında kalmak,Rüyada tabirleri

Yangın rüyaları birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada bir konağın yandığını görmek, uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacağınıza yorumlanır. Kendi evinin yandığını görürse, işlerinde büyük zarar edecek ve sağlığı bozulacak demektir. Eşyalarının yandığını gören kişinin el attığı her işte başarılı olacağına yorumlanır. Yanan şeyden sadece beyaz dumanlar çıkıyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir olaydır. Kara duman çıkıyorsa, büyük derttir.

Yangında sadece alev gözükmesi, zengin olunacağına yorumlanır. Yangın rüyaları birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada bir konağın yandığını görmek, uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacağınıza yorumlanır. Kendi evinin yandığını görürse, işlerinde büyük zarar edecek ve sağlığı bozulacak demektir. Eşyalarının yandığını gören kişinin el attığı her işte başarılı olacağına yorumlanır. Yanan şeyden sadece beyaz dumanlar çıkıyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir olaydır. Kara duman çıkıyorsa, büyük derttir. Yangında sadece alev gözükmesi, zengin olunacağına yorumlanır. Yanmadığınız sürece, zenginliğin işaretidir. Yanıyorsanız zarara girebilirsiniz demektir.Yangında duman görülüyorsa herkesi ilgilendiren bir sorundur. Ama alev çıktığını görmek çok önemli bir kısmettir. Orman yangını görmek ise kıtlığa işaret eder.Rüyada yangin çikip evinin veya bir mahallede her hangi bir binanin yandigini görmek, uzaktan heyecanli bir haber alacagina; yanginin kendi evini yakip kül ettigini görmek, kötü bir hastaliga yakalanip hastaneye yatacagina isarettir.Yanmadığınız sürece, zenginlik ve mutlu bir aile hayatının simgesidir. Eğer yanarsanız, yanlış davranışlarınızdan dolayı zarara gireceksiniz demektir.
Şayet rüyada eviniz yanıyorsa sizi seven ve sayan bir eş ve söz dinleyen çocuklar olarak yorumlanır. Çok çok büyük bir yangın görmek iş adamları için sonsuz başarı ve para, sanatçılar için onur ve kazancını denizden sağlayanlar için de kazançlı bir yolculuk anlamı taşır.Rüyada siyah dumanlar çıkartan bir yangın görmek; sıkıntıya düşmeye, yangından beyaz bir duman çıkıyorsa, sıkıntılardan kurtulmaya, rüyada yandığını görmek; gelecek kötü bir habere, orman ve ekinin vs. yandığını görmek; felakete, evinizin yandığını görmek; haram kazanç sağlayacağınıza, kötülüklere uğrayacağınıza işarettir.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 4.5/10 (37 votes cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: -15 (from 37 votes)
Rüyada Yangın (Ateş) Görmek ve Söndürmek Ne Demektir, 4.5 out of 10 based on 37 ratings
Facebook İnternet Sayfamızı Beğenip Yorum Yapmayı İhmal Etmeyiniz.

You might also like

Chen Ning Yang Hayatı Ve Buluşları Hakkında Gerekli Bilgi
Chen Ning Yang Hayatı Yaptığı Buluşlar Ve İcatlar İle İlgili Gerekli Bütün Ansiklopedik Bilgiler Chen...
Hoşgeldin Bebek Kurabiyesi Tarifi
Hoşgeldin Bebek Kurabiyesi Nasıl Yapılır, Hoşgeldin Bebek Kurabiyesi Tarifleri, Hoşgeldin Bebek...
Kara Tren Türküsünün Sözleri
Çok Eski Ve Kalıcı Türkülerimizden Olan Kara Tren Türküsünü Sizler İçin Yayınlıyoruz. Kara...
Zayıflama Hapının Zararları Nelerdir ?
Özellikler Tercih Edilen Lida Zayıflama Haplarının İnsan Sağlığına Olumsuz Yönleri Hakkında...

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Duyuru:
*Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır. Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
*Sitemizde Bulunan Videolar Yahoo, Google, İzlesene, Youtube Gibi Siteler Üzerinden Oynatılmaktadır.
*Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır. Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz.
*Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır.

Yorumlar (2)

 

 1. yasemin leyla diyor ki:

  YORUMLARINIZ çok güzel ama her şeyi 3 defa yazmışsınız bizim görmedigimizi sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz kısaca bizi SALAK yerine koymuşsunuz bizde buna dayanarak size güzel bir söz söylemek istiyoruz hazır olun AFFEDERSİNİZ AMA SİZ GERİ ZEKALIMISINIZ BENCE ÖYLESİNİZ inkar etmeyin lütfen neyse biraz yumuşayalım siz bayan mıydınız bay mıydınız . eyer baysanız bana şöyle ulaşabilirsiniz http://www.benyorumlaraaçıgım.com peki ben size nasıl ulaşabilirim aaaa hadi ama dilini mi yuttun şaşkınnnnnn

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: -2 (from 8 votes)
 2. su diyor ki:

  yuardaki yorumu yapan arkadaş çok iyi bir yorumcusun söylediklerine aynen harfi harfine katılıyorum:)))

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: -5 (from 9 votes)

Yorum Gönderim